Arthur HEYER (1872-1931)
Lot No.: 48
Pejzaż z rzeką, 1905
olej, płótno; 102 x 152 cm;
sygn. i dat. p. d.: AHEYER / `905
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł