Lot No.: 33

Karol KOSSAK (1896-1975)

Lot No.: 33

Diabeł babę zagaduje

akwarela, papier; 28 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: KKOSSAK
estymacja: 4 400 - 5 000 zł
Cena sprzedaży 6 500 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)