Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.: 18
Odwrót spod Moskwy, 1934
olej, sklejka; 37 x 49 cm;
sygn. i dat. l. d. Jerzy Kossak 1934.
estymacja: 17 000 - 20 000 zł
estymacja: 17 000 - 20 000 zł