Lot No.: 374

L. KOŁODZIEJ

Lot No.: 374

Uliczka w Kazimierzu Dolnym, 1970

olej, szpachla, płyta; 50 x 38 cm;
sygn. i dat. p. d.: L. Kołodziej / 1970.