Grzegorz ŚMIGIELSKI (ur. 1960)
Lot No.: 351
Piękno ruchu, 1998
olej, płótno; 41 x 27 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: GRZEGORZ / ŚMIGIELSKI / 1998 / Piękno ruchu.