Christian ROESCH, (XX-XXI w.)
Lot No.: 346
Kompozycja z popiersiem, 1989
technika własna, papier; 34 x 34 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: CR 89 (ołówkiem), opisana l. d.: 1/1 (ołówkiem)