Henryk MUSIAŁOWICZ (1914-2015)
Lot No.: 343
Kompozycja
akwarela, papier; 34,5 x 26 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: MUSIAŁOWICZ.
sygn. p. d.: MUSIAŁOWICZ.