Lot No.: 330

Andy WARHOL (1928-1987)

Lot No.: 330

Dolar, 1982 z cyklu "Dollar Sign"

litografia offsetowa, papier;
82 x 62 cm (w ramie);
sygn. na płycie p. d. ”Andy Warhol T.P. 1/15”