litografia barwna, papier welinowy o wysokiej gramaturze; 50 x 34 cm (kompozycja), 70 x 50 cm (arkusz); sygn. na płycie pod kompozycją p. d. Picasso oraz numerowana ołówkiem „79/200”; l. d. sucha pieczęć wydawcy z napisem „PICASSO”; na odwrocie barwne faksymile rysunku Picassa tzw. główki wraz z sygnaturą oraz informacje o wydawcy-„Copyright Foundation Pablo Picasso” / wysokość nakładu (200 szt.) / każdy egzemplarz numerowany. Picasso namalował wiele obrazów przedstawiających jego najmłodsze dzieci z francuską malarką Françoise Gilot. Najbardziej znany jest właśnie ten, na podstawie którego powstała przedmiotowa litografia. Swoją sławę obraz zawdzięcza cenie 28 milionów dolarów , którą w 2013 roku na aukcji w Christie’s zapłacił najbogatszy wtedy Chińczyk Wang Jianlin - właściciel Wanda Group oraz wielkiej wrzawie mediów w Chinach, krytykujących ten zakup. Media chińskie uważały, że Wang Jianlin powinien biednym rozdać te pieniądze, a nie kupować obraz Picassa.