Lot No.: 312

Władysław RZĄB (1910-1992)

Lot No.: 312

Kopanie ziemniaków, 1976

linoryt, papier; 32 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: W. Rząb 1976.