Władysław RZĄB (1910-1992)
Lot No.: 312
Kopanie ziemniaków, 1976
linoryt, papier; 32 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: W. Rząb 1976.