Lot No.: 143

Ludwik MISKY (1884-1938)

Lot No.: 143

Czartak, 1928

autolitografia, papier; 20 x 26 cm (W świetle passe - partout), sygn. na kamieniu p. d.: LMisky; opis. l. d.: Czartak.
Grafika z teki "Czartak. Kraków 1928.