Victor ADAM (1801-1866), Litografia: J. LEMERCIER
Lot No.: 128
Książę Józef Poniatowski skaczący do Elstery
litografia barwna, papier; 32 x 39 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: V. Adam.
sygn. l. d.: V. Adam.