Lot No.: 128

Victor ADAM (1801-1866), Litografia: J. LEMERCIER

Lot No.: 128

Książę Józef Poniatowski skaczący do Elstery

litografia barwna, papier; 32 x 39 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: V. Adam.