Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)
Lot No.: 115
Kościół Świętej Katarzyny w Krakowie, 1911
litografia barwna, papier; 29,2 x 38,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: KRAKÓW-CZAJKOWSKI STANISŁAW-1911.