Lot No.: 108

Piet MONDRIAN (1872-1944)

Lot No.: 108

Composition with Grid 2

litografia barwna, papier welinowy o wysokiej gramaturze 43 x 27 cm (kompozycja), 66 x 50 cm (arkusz), edycja limitowana, numerowany ołówkiem 160/200, sygnowany