Lot No.: 107

Henri MATISSE (1869-1954)

Lot No.: 107

Harmonie rouge, 1908

litografia, papier welinowy o wysokiej gramaturze, 40 x 48 cm (kompozycja), 70 x 50 (arkusz), numerowana ołówkiem 40/75, sygnowana z płyty pod kompozycją