Lot No.: 105

Józef TOM (1883-1962)

Lot No.: 105

Kościół Świętej Anny

akwaforta, odprysk, papier; 26 x 18 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d. ołówkiem: Józef Tom, l. d.: Warszawa.