Lot No.: 31

Aleksandr BUŁAKOW (ur. 1965 r.)

Lot No.: 31

Początek kwietnia, 1989

olej, płótno; 120 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Bułakow 1989 r, opisany na odwrocie.