Lot No.: 27

Janusz KARBOWNICZEK (ur. 1950)

Lot No.: 27

Bez tytułu, 1998

olej, tektura; 24,5 x 33,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Karbowniczek 98.
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)