Eugeniusz WANIEK (1906-2009)
Lot No.: 22
Pejzaż z chatami
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier: 20,5 x 33 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d. ołówkiem: E. Waniek.