Lot No.: 9

Władysław Teodor BENDA (1873-?)

Lot No.: 9

Cztery szkice akwarelowe, 1896

akwarela, ołówek, papier; 23 x 16 cm (w świetle passe-partout);
sygn., miejsc. i dat. p. d.: "Wł. Benda / We Wiedniu 96".