Lot No.: 8

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Lot No.: 8

Kwiaty w wazonie

akwarela, papier; 30 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz.