Lot No.: 7

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Lot No.: 7

Motyw z Warszawskiej Starówki - Wąski Dunaj

akwarela, węgiel, papier; 34 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński.