Julian FAŁAT (1853-1929)
Lot No.: 2
Klimczok widziany z Bystrej, 1928
autolitografia, papier; 27 x 20 cm (w świetle passe-partout), sygn. na płycie l. d.: Fałat Bystra.
Praca pochodzi z teki „Czartak”, Kraków, 1928.