Mojżesz KISLING (1891-1953)
Lot No.: 1
Chłopiec
litografia, papier, 75,5 x 55,5 cm; sygn. i dat. l. d.: Kisling/ Sanary/ 1948 (na kamieniu), oraz p. d.: Jean Kisling (ołówkiem) i pieczęć atelier Kislinga.