z połkolista ramą, na której umieszczono dwie prostokątne połki o zaokrąglonych narożach i wsparto na prostokątnej platformie, zagiętej ku dołowi na krótszych bokach. Całość fornirowana. Konstrukcja - sosna; fornir - orzech; 96 x 76,6 x 29,4 cm;
Polska, ok. 1930.
Mebel pomocniczy o bardzo typowym kształcie dla lat 30. XX w.