Lot No.: 708
Komplet śniadaniowy
cyna srebrzona;
Wielka Brytania, firma platernicza "S.B.M.",
XIX/XX w.
w składzie: 2 dzbanki, cukiernica i mlecznik; naczynia na 4 nóżkach zwieńczonych lwią maską, korpusy kuliste, dekorowane reliefowymi motywami kwiatowymi; pokrywki połkuliste, z aplikowaną plastyczną gałazka kwiatową; ucha dzbanków wydatne, dęte, z kościanymi izolatorami; mlecznik i cukiernica wewnątrz złocone;
cyna srebrzona; wys. dzbanków 23 i 18,5 cm, cukiernicy - 17 cm, mlecznika - 14,3 cm;
Wielka Brytania, firma platernicza "S.B.M.", XIX/XX w.