Lot No.: 509
Wazon
sygn. trawiona: "Gallé"; Francja,
firma Emila Gallé, lata 20. XX w.
szkło warstwowe (w tonacji żołto - ciemno niebieskiej),
trawione; wym. 11,8 x 23,6 cm
sygn. trawiona: "Gallé"; Francja, firma Emila Gallé, lata 20. XX w.