S. SCHWALENBERG (XIX - XX w.)
Lot No.: 406
Wojownik antyczny
Brąz patynowany, wys. 72 m.
(z bazą z ciemnozielonego marmuru);
Sygn. na podstawie: S. Schwalenberg