Wacław SZCZEBLEWSKI (XIX/XX w.)
Lot No.: 401
Gwiżdżący chłopiec
brąz patynowany sproszkowaną miedzią,
wys. 41 cm.; sygn. na podstawie:
V. Szczeblewski 1889