Malarz nieokreślony, XVII w.
Lot No.: 287
Chrystus ukrzyżowany z przedstawieniem
Matki Boskiej, św. Jana
i klęczącym donatorem;
olej, deska, 108 x 50 cm; (forma nieregularna)