Edouard ANSEN-HOFMANN (1820 - 1904)
Lot No.: 261
Gra w kości
olej, płótno, 70 x 100 cm;
sygn. l. d.: E. Ansen Hofmann;
olej, płótno, 70 x 100 cm;
na odwrocie na kroście stampel składu materiałów malarskich Iskra / Karmański