Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875 - 1944)
Lot No.: 232
Ostatnie blaski
olej, sklejka, 47 x 62 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Ostatnie blaski / F.M. Wygrzywalski