Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891 - 1951)
Lot No.: 222
Róże w wazonie
olej, tektura, 64,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ.