Teodor GROTT (1884 - 1972)
Lot No.: 219
Cyklameny
olej, płótno, 49 x 64 cm;
sygn. p. d.: Teo Grott / 964;
olej, płótno, 49 x 64 cm;
sygn. p. d.: Teo Grott / 964;
na odwrocie nalepka z napisem: TEODOR GROTT / FLOWERS - oil / No 17