Jan HRYNKOWSKI (1891 - 1971)
Lot No.: 218
Jarzyny
olej, sklejka, 60,5 x 49,5 cm;
sygn. p.g.: j.hrynkowski
sygn. p.g.: j.hrynkowski
Na odwrocie nalepka: ZARZŃD MIEJSKI W ŁODZI / WYDZIAŁ KULTURY I SZTUKI / GALERIA SZTUK PLASTYCZNYCH, z 1948 r. z tytułem obrazu.