Alfred WYSOCKI (ur. 1950)
Lot No.: 312
Droga, 1984
akryl, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. i dat. p. d.: ALFRED WYSOCKI 1984;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł