brąz złocony; wymiary po rozłożeniu: 28,7 x 10,5 cm; złożona: 10,5 x 10,5 cm; Rosja, XIX w. 12 kwater ukazujących sceny głównych Świąt Kościoła Rosyjskiego Roku Liturgicznego: Narodzenie Jezusa Chrystusa, Ofiarowanie Jezusa Chrystusa w Świątyni, Chrzest Jezusa Chrystusa, Zwiastowanie Najświętszej Marii Panny, Wprowadzenie Najświętszej Marii Panny do Świątyni, Wjazd Jezusa Chrystusa do Jerozolimy, Przemienienie na Górze Tabor, Wniebowstąpienie Jezusa Chrystusa, Zaśnięcie Najświętszej Marii Panny, Podwyższenie Krzyża Pańskiego, Święta Trójca Starego Testamentu, Narodzenie Najświętszej Marii Panny.
Cena sprzedaży1 700 zł