Krystyna HUMIENNA (ur. 1941)
Lot No.: 316
Brama z drzew nad jeziorem Wigry, 2001
akwaforta, papier; 34 x 25,5 cm (w świetle oprawy).
sygn. i dat. u dołu
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
sygn. i dat. u dołu
estymacja: 1 500 - 2 000 zł