Artysta nieokreślony, włoski (?), XIX w.
Lot No.: 203
Śmiejąca się dziewczynka
alabaster, na podstawie marmurowej w formie ściętego ostrosłupa,
wys. całk. 23 cm; sygn. z tyłu: Marni .... / Firenze.
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
estymacja: 1 000 - 1 500 zł