Mose Di Giosue BIANCHI (1840-1904)
Lot No.: 13
Portret chłopca w fotelu
akwaforta, papier, 29,2 x 22,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MBianchi.
estymacja: 600 - 800 zł
sygn. p. d.: MBianchi.
estymacja: 600 - 800 zł