Lot No.: 324

Teresa PANASIUK (1938-2021)

Lot No.: 324

Bez tytułu, l. 60. XX w.

olej, płótno; 73 x 84 cm;
sygn. na odwrocie, na krośnie malarskim: Teresa Panasiuk (ołówkiem) obok powtórzona sygnatura: T. Panasiuk (piórem).
estymacja: 14 000 - 16 000 zł