Lot No.: 323

Andrzej KREÜTZ-MAJEWSKI (1934-2011)

Lot No.: 323

Ptaki, 1999

olej, płyta; 130 x 127,5 cm
sygn. po środku, u dołu: Kreutz / Andy / Majewski / 1999;
estymacja: 35 000 - 45 000 zł