Lot No.: 321

Bartosz KOKOSIŃSKI (ur. 1984)

Lot No.: 321

Bez tytułu, 2015

pigment, spray, płótno; 79 x 105 x 13,7 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Bartosz Kokosiński / 2015 (tuszem).
estymacja: 19 000 - 22 000 zł