Stanisław BAJ (ur. 1953) - SPRZEDANY
Lot No.: 320
Rzeka Bug, 2023
olej, płótno; 40 x 60 cm;
sygn. p. d.: S.Baj;
estymacja: 17 000 - 22 000 zł
sygn. p. d.: S.Baj;
estymacja: 17 000 - 22 000 zł