Lot No.: 318

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

Lot No.: 318

Pejzaż, 1985

olej, płyta; 15 x 29 cm;
sygn. i dat. l. d.: D.G.85.
estymacja: 30 000 - 37 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)