Lot No.: 316

Bogusław SZWACZ (1912 - 2009)

Lot No.: 316

Arshormegram czarny, 1969

tempera olejna, płótno; 130 x 110 cm;
sygn. i dat. l. d.: * SZWACZ * 1969 *;
estymacja: 50 000 - 60 000 zł