Lot No.: 315

Bogusław SZWACZ (1912-2009)

Lot No.: 315

Bez tytułu, 1956

akwarela, ołówek, kredka, papier; 75 x 60 cm;
sygn. i dat. l. g.: szwacz / 56 VIII (kredką).
estymacja: 19 000 - 22 000 zł