Lot No.: 310

Jan TARASIN (1926-2009)

Lot No.: 310

Sytuacja, 1983

olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Jan Tarasin83;
estymacja: 250 000 - 280 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)