Lot No.: 307

Hanna ZAWA-CYWIŃSKA (ur. 1939)

Lot No.: 307

Puzzle I, 1988

akryl, płótno; 77 x 77 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: HANNA ZAWA / „PUZZLE I” 1988 / 30" x 30" Akryl on canvas poniżej napis autorski: Zawa / 1988.
estymacja: 20 000 - 22 000 zł