Lot No.: 119

Karol Filip MALCZ (czynny 1828-1864, firma do 1939)

Lot No.: 119

Para solniczek

srebro próby 12, częściowo złocone, cechowane; wys. 11 cm, waga 450 g.
Warszawa, lata 30.-40.XIX w.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł